Acron Bilişim İş Başvurusu

ACRON günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir. ACRON, bünyesindeki 300’ün üzerindeki danışmanı, daha da genişletilmiş zengin hizmet içeriği ve özel paket çözümleriyle bilişim teknolojilerinin ilk akla gelen markalarından biri haline gelecektir.
 
ACRON, kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan; sektörün önemli SAP Gold Partner’larının birleşmesi ve iş ortaklığıyla meydana gelmiştir. Holdinglere, sektörlerinin lideri konumundaki büyük firmalara ve KOBİ’lere sektörel hazır içerikli çözümler üreten ACRON, ‘Güven’ faktörünü şirket genetiğinin vazgeçilmezleri arasında görmektedir.
 
ACRON ‘’İnovasyon’’ odaklı düşünce yapısını şirketin temel felsefesi olarak görmekte, baştan sona kapsamlı çözümler üretmeyi ve işe sahip çıkmayı ilke edinmektedir. SAP İş Analitikleri ile “Big Data”yı keşfetme ve kullanım imkânlarını müşterilerine sunan ACRON, bu yolla sadece ihtiyaç duyulan bilgileri veri yoğunluğu içinden ayıklayarak, firmanın çok daha etkin ve hızlı çalışmasını sağlar.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Acron Bilişim iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Acron Bilişim resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

SAP Mm Danışmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)(Ataşehir)İşe BaşvurKapandı

Net Yazılım Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe BaşvurKapandı

SAP Proje Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul( Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy