Acun Medya İş Başvurusu

Acun Medya, Acun Ilıcalı tarafından kurulmuş olan bir şirkettir. 2005 yılında ticari faaliyetlerine başlayan şirket, neredeyse tüm Türkiye’nin yakından bildiği Fearfactor, Var mısın Yok musun, Survivor, Yok Böyle Dans, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Ütopya, Rising Star Türkiye gibi birçok programı seyirciyle buluşturmuştur. Sadece TV alanında değil aynı zamanda sekiz.com sitesi ile e-ticaret alanında ve acunn.com ile de internet yayıncılığı alanında hizmet vermektedir.

Siz de Acun Medya’da çalışarak kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, şirkete CV’nizi gönderebilir ve kendinize uygun bir pozisyon için iş başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu içerikte iş başvurusunun nasıl yapılacağı ve çalışabileceğiniz pozisyonlar hakkında detaylı bilgi verilecektir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Acun Medya iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Ayrıca Acun Medya iletişim sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Bu kısımdaki formdan iletişime geçerek iletişim kısmıyla ilgilenen birime sorularını aktarabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İspanyolca Tercüman

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Sarıyer)İşe BaşvurKapandı

Yunanca Tercüman

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Sarıyer)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy