Agrobay Seracılık İş Başvurusu

Ülkemizin verimli topraklarında edindiğimiz bilgi, deneyim ve sahip olduğumuz teknoloji ile İngiltere, Almanya, İspanya, İsveç, Hollanda ve Rusya’ya ihracat gerçekleştiriyor EUREPGAP sertifikamız sayesinde üretim kalitemizden ödün vermeden, unutulan geleneksel lezzetleri yeniden üretiyoruz.

2007 Temmuz sonu üretime alınan dördüncü etap 80 dönümlük plastik sera sonrasında fide yetiştirme üniteleri ile kapalı alan 320 dönüme ulaştı. Agrobay, üretim yapılan kapalı alan büyüklüğü ile sadece Ortadoğu, Balkanlar ve Türkiye’nin değil aynı zamanda ısıtması jeotermal kaynaklarla sağlanan tek merkezde bu büyüklükte Avrupa’nın en büyük serasıdır.

Tohumundan çelik konstrüksiyonuna, ısıtma, soğutma, havalandırma, sulama, motor ve donanımlarına kadar herşey söz sahibi ülkelerden ithal edilmiştir. Yatırımımız hem bölgesinde hem de Avrupa’da kendinden söz ettirecek büyüklüğe ulaştı.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Agrobay Seracılık iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Agrobay Seracılık resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonları

Muhasebe Sorumlusu

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir, Bergamaİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy