Alfemo Mobilya İş Başvurusu

İzmir’de 1992 senesi itibariyle hizmet vermeye başlayan Alfemo Mobilya gün geçtikçe hitap ettiği genişletmiş yatak odası, genç odası, oturma odası gibi mobilya ile alakalı tüm isteklere yanıt vermeye başlamıştır. Alfemo Mobilya üretim teknolojisinin gittikçe geliştirerek bu anlamda yetkili personelleri işe almıştır. Bu sayede hem daha teknolojik ürünler üretmiş, hem de çevreye verilecek zararı minimuma indirmiştir.

Kuruluşundan 6 yıl sonra da mağazalaşma sürecine geçilmiş ve şu anda Türkiye sınırları içerisinde 100’den daha fazla mağazaya sahip olmuştur. Bunun yanında sadece Türkiye değil dünyanın birçok yerinde 50 civarında mağaza ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de bu şirketin bünyesine dahil olarak kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız bugün iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu içerikte iş başvurusunun nasıl yapılacağı anlatılacak ve çalışabileceğiniz pozisyonlarla ilgili özet bilgilere yer verilecektir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Alfemo Mobilya İş Başvurusu

Alfemo personel alımına dair iş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden paylaşmaktadır. Ayrıca Şirketin resmi web sitesi üzerinden “İnsan Kaynakları” sayfası aracılığıyla da başvurular yapılabilmektedir. Bu iki yöntemle de başvurunun nasıl yapılacağına bakacak olursak:

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Alfemo Mobilya iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Ayrıca genel başvuru yapabilmek için buradan Alfemo İş Başvuru Formu sayfasına erişebilirsiniz.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Satış Danışmanı: Bu pozisyonda görev alacak kişilerin minimum herhangi bir liseyi bitirmiş olması ilk şartlardan biridir. Müşterilerle diyalog halinde olacağınız için dış görünüşünüze dikkat etmeli ve rutin kişisel bakımınızı yapmanız beklenecektir. Mağazacılık konusunda kariyer gelişimi planlayan kişiler için ideal bir pozisyondur.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ispartaİşe Başvur01 Nisan 2021

Muhasebe Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmirİşe BaşvurKapandı

Muhasebe Elemanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Trabzonİşe BaşvurKapandı

Üretim Planlama Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmirİşe Başvur05 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy