Altur Turizm İş Başvurusu

Altur Turizm, 1976 yılında ulaşım alanında hizmet vermeye başlamış bir şirkettir ve o günden bu yana aralıksız çalışmalarına devam etmiştir. Araç filosunu her zaman çağın gereklerine ve özellikle İstanbul trafiğinin koşullarına göre yenilemiş, sürekli gelişerek yoluna devam etmiştir. Uzman kadrosuyla birlikte her gün 9.000 araçlık filosu ile 300.000’den fazla personeli evinden işine, işinden evine güvenle taşımaya devam etmektedir.

Altur Turizm İş İlanları

Altur Turizm şirketi Ocak 2005 tarihinde Volkswagen ve Seat ana bayiliğini almış, binek, ticari araç satışı ve servisi hizmeti de vermeye başlamıştır. Ayrıca DOD bayiliği ile ikinci el araç alım satımı yapmaya devam etmektedir. 2006 yılında araç kiralama işine de başlamış, 220 kuruluşa 6.000 araç kiralaması gerçekleştirmiştir.

2013 yılında 40 araçla özel transfer hizmetine başlamış, 2019 itibariyle bu sayı 600’e çıkmıştır. Yine 2015 yılından bu yana öğrenci taşımacılığı alanında da hizmet vermektedir. Bütün bu alanlarda zaman zaman personel alımı yapan şirket, istihdam alanlarını genişletmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Altur Turizm iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Altur Turizm resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy