Anadolu Jet İş Başvurusu

“Uçmayan kalmasın” sloganıyla akıllarda yer edinmiş olan hava yolu şirketi denildiğinde şüphesiz ki herkesin aklına Anadolu Jet gelecektir. 23 Nisan 2009 yılında kurulmuş olan Anadolu Jet bugün 57 uçaklık filosu ile 68 havalimanında ve 107 parkurda uçuş göstermektedir. Daima yeniliği ve gelişmişliği hedefleyen bu firma Anadolu’nun ulaşım ihtiyacını ekonomik fiyatlarla karşılıyor olması açısından oldukça değerlidir. Şamil Karakaş ise bu havayolu şirketin bölgesel uçuşlar başkanıdır. Bu şirket aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın bir markasıdır.

Anadolu Jet İş İlanları

Herkese ve her kesime güvenli, konforlu ve ayrıcalıklı bir uçuş sağlamak hedefinde olan Anadolu Jet bu hedefine ulaşmak için gün geçtikçe sefer sayısını arttırmaktadır. Artan sefer sayısı ise şirkette personel açığı oluşmasına yol açmaktadır. Kısa bir süre içerisinde şirketin daha da büyümesi, gelişmesi ve yolcu kapasitesini arttırması ise alınacak olan yeni personellere bağlıdır.

Bu şirketin bir parçası olmak isteyen personellerin taşıması gereken şartlardan bazıları ise şunlardır:

Nasıl Başvurulur?

Yolcular tarafından oldukça sevilen ve tercih edilen bu firma personel alımı için iş ilanlarını çeşitli eleman siteleri üzerinde yayınlamaktadır. Bunun için eleman siteleri sürekli takip edilmelidir. İş başvurusu ise yine eleman sitelerinde bulunan “başvur” butonu seçilip açılacak olan iş başvuru formunun doldurulması ile gerçekleşecektir.

Anadolu Jet şirketi yapılan başvuruları değerlendirerek uygun gördüğü adaylara geri dönüş sağlayacaktır ve işe alımda izlenilecek yol hakkında bilgilendirme yapacaktır. Başvuru yapacak olan adayların iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip olması bu şirketin bir parçası olması için bir hayli önemlidir.https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/politikalarimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy