Anka Kalıp ve Üretim İş Başvurusu

Günümüzde de teknoloji baş döndürücü bir hızla ilerlemektedir. ANKA da çeyrek asırdır ülkemiz ve dünyadaki otomotiv sektöründe hak ettiği yere emin adımlarla yürümektedir. Araçların kalbi olan motorun gücünü en etkin şekilde tekerleklere ileten AKS Sistemini Türkiye’de üreten ilk firmayız. ANKA;  tecrübe ve AR-GE’si ile Anadolu’nun bağrından dünya otomotiv sektörüne küresel bir çözüm ortağı olmuştur.

ANKA sürekli artan üretim ve ürün yelpazesiyle Konya Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdürmektedir. Gelişen teknolojiye uygun tezgâh parkı, ölçme ekipmanları, AR-GE ve kalite kontrol laboratuvarı ile örnek bir kurum haline gelmiştir. Konusunda uzman teknik elemanları ile teknolojideki ve sektördeki gelişmeler yakından takip edilmektedir.ANKA KALIP VE ÜRETİM SANAYİ A.Ş Türkiye’nin tek yerli aks üreticisidir.

Orijinal standartlarda üretilen ANKA akslar dünyanın çok çeşitli satış noktalarına ulaşmıştır. Ürünlerimiz standart dışı akslara göre en az 3 kat daha uzun ömürlüdür. Anka aks; mesafeleri daha güvenli ve ekonomik olarak kısaltır, sevdiklerinize kavuşturur.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Anka Kalıp ve Üretim iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Anka Kalıp ve Üretim resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Teknik Ressam

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Konya(Selçuklu)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy