Asat İş Başvurusu

ASAT’ın açılımı Antalya Su ve Atıksu İdaresi şeklindedir. Bu kurum Antalya Büyükşehir Belediye’sinin altında hizmet vermektedir. Su ile ilgili tüm hizmetler bu kurum sayesinde gerçekleştirilmektedir. Var olan düzenin korunması ve çeşitli yeniliklerin getirilmesi gibi görev kapsamı bulunmaktadır. Asat’ın kendine ait bir bütçesi bulunmamakta ve Belediye tarafından desteklenmektedir. 1928 senesinde kurulan bu kurum birçok farklı adla hizmet vermiş ve günümüzde de ASAT adını almıştır.

ASAT İş İlanları

ASAT ün geçtikçe nüfus arttığı ve çeşitli sebeplerle işten çıkmalar ya da çıkarılmalar olduğu için bünyesine yeni personel alımı yapmak durumundadır. İhtiyacı olan personel bulmak adına belli dönemlerde iş başvuruları açmakta ve kişilerin başvuruları yapmasını beklemekte ve onları değerlendirerek içlerinden uygun kişileri seçmektedir. Bununla iş ilanlarını kendi sitesinden duyurmakta ve başvuruları online ya da direk Asat’a giderek kabul etmektedir. Şimdi bu içerikte öncelikle başvuruların nasıl yapılacağı sonrasında pozisyonlar hakkında kısa bilgiler verilecektir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Asat İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Asat iş başvurusu kariyer, yenibiris gibi herhangi bir iş başvuru sitesi üzerinden yapılamamaktadır. Asat’ın resmi web sitesi üzerindeki Buradan girdiğinizde güncel iş alımı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Burada işe dair kaç kişinin alınacağı o pozisyon için o günkü şartlara göre ne gibi durumların gerektiği bilgileri aktarılmaktadır. İlaveten direk Asat’a giderek insan kaynakları bölümü üzerinden de iş başvuru formu doldurup başvurular gerçekleştirilebilir. Çoğunlukla sizden belirli evrak ve şartları yerine getirmeniz talep edilecektir.

Ayrıca buradan Asat iletişim sayfasına erişebilir ve çalışılabilecek pozisyon olup olmadığı ve pozisyonla ilgili başvuru hakkında daha detaylı bilgi edinilebilir. Alternatif olarak info@asat.gov.tr adresine mail atılarak da işlerle ilgili bilgi edinilebilir.

Asat Çalışma Şartları ile ilgili Genel Bilgiler

Asat’ta çalışmak isteyen kişinin minimum yaşlarının 18 olması gerekmektedir. Her pozisyon için beklenen minimum ve maksimum yaş bilgileri farklılık göstermektedir. Cumartesi ve pazar günleri çalışmayan bu kurum sadece hafta içleri 08:30 ile 17:30 arasında çalışmaktadır.

Genel olarak iletişim becerisi gelişmiş yani insanlarla diyalog kurma konusunda sıkıntı yaşamayan, psikolojik vs. sorunları bulunmayan, verilecek görevleri düzgün bir şekilde yerine getirebilecek ve mümkünse erkek adaylar için askerliği tamamlamış ya da askerlikten muaf olan kişiler tercih edilecektir.

2 Comments

  1. İYİ GÜNLER. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ MEZUNUYUM.KONYA’DA BAKIM ONARIM/ DOĞALGAZ/ TASARIM VE ADANA ASKİ DE İHALE BİRİMLERİNDE ÇALIŞTIM. SON İŞİM KONYA DA BEYBO TEKSTİL FİRMASINDA ME (ÜRETİM MÜKEMMELLEŞTİRME/SİSTEM GELİŞTİRME) MÜHENDİSİDİR. ANTALYA DA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. DUYURULARDA İLAN GÖREMEDİM AMA ALIM OLDUĞUNU DUYDUM. İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy