ATV İş Başvurusu

ATV, 12 Temmuz 1993 tarihinde deneme yayınına başlamış, 9 Eylül 1993’te normal yayına geçmiştir. Özel televizyon kanalı olarak 90’lı yılların en çok izlenen kanalları arasında yer almış, Mayıs 2005’te Ciner Grubu tarafından satın alınmıştır. 2007 yılında TMSF tarafından el konulan kanal, aynı yıl Çalık Holdingin sahibi olduğu TurkuvazA.Ş.’ye satılmış, halen aynı şirket bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

ATV İş İlanları

ATV iş ilanları, kanalın bağlı bulunduğu Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayınlanmaktadır. Grup, televizyon, radyo, gazete, dergi yayıncılığı ve dağıtımları yapmakta, yurt çapında faaliyetlerde bulunmaktadır. Reklam, bilgi işlem, pazarlama, satış gibi departmanlara sahiptir. Reklam, haberleşme, yönetim, grafik, tasarım alanlarında çalışmaktadırlar. Şirketin iş ilanlarında genel itibariyle Radyo, sinema, televizyon, gazetecilik, işletme, radyo ve televizyon programcılığı gibi bölümlerden mezunlara öncelik tanınmaktadır. Fakat medya ile ilgili çok farklı pozisyonlarda, başvuru kriterleriolabilmektedir.

Kanal, insan kaynakları yöneticisi, yazılım geliştiricisi, mobil yazılım uzmanı, sosyal medya uzmanı, eğitim ve geliştirme uzmanı, yayın operatörü, grafiker, resim seçici, insan kaynakları uzmanı gibi çok sayıda pozisyon için zaman zaman ilana çıkarak kadrosunu genişletmekte, kariyer fırsatları sağlamaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Atv iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Atv resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy