Aurora Bilişim İş Başvurusu

AURORA BİLİŞİM 2015 yılında ticari yazılımların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, bu yazılımlara ait ek taleplerin uygulanması, özel projelerin uyarlanması ve danışmanlık destek ve taleplerinin karşılanması amacı ile kurulmuştur.Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak, onlara değer katmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmektir.Yenilikçi, verimlilik odaklı, zamana karşı yarışan ve takım ruhuyla çalışan ekibimiz, sizler için hep daha iyiyi hedeflemektedir.AURORA BİLİŞİM müşterilerinin teknoloji ortağı olmak suretiyle, onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı, daha profesyonel ve daha katma değerli hizmet sunmayı temel hedef edinmiştir.AURORA BİLİŞİM’in hedefi; müşterilerinin gelir gider dengelerinde pozitif etkiyi ortaya koyan teknolojiyi hızlı bir şekilde uygulayarak yaygınlaştırmak, sürekliliğini sağlamak ve müşterilerinin kullanımına sunmak üzere faaliyet göstermektir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Aurora Bilişim iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Aurora Bilişim resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İş Analisti

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur18 Nisan 2021

Backend Developer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur18 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy