Auto King İş Başvurusu

AUTO KING, lider oto bakım ve onarım markasıdır. 120.000 m2 üzerinde kapalı alan ve 54 adet yüksek teknoloji ile donanmış servis merkezlerinde, 45 ilde hizmet vermektedir.

AUTO KING Mini Onarım ve Mobil Parça onarım konseptlerini entegre bir şekilde 2001 yılında dünyada ilk defa uygulayan şirkettir. 2011 yılı itibariyle orta – büyük ölçekli hasar onarımı ve mekanik bakım onarım hizmetlerini bünyesine katan AUTO KING, otomobil sahiplerine %99 memnuniyet oranıyla hizmet vermektedir.

AUTO KING servis merkezleri, son teknoloji hızlı onarım teknikleri sayesinde yüksek kalitede hizmeti avantajlı fiyatlarla verebilmektedir. AUTO KING, hasarlı bir parçayı değiştirmek yerine onarmak ve aracın orijinalliğini azami ölçüde korumak anlayışı üzerine kurulu yeni franchise iş modeli ile faturayı daima ödeyen kesim olan tüketiciye ve sigorta şirketlerine azami para ve zaman tasarrufu kazandırmayı ve bu yolla Türk Ekonomisine katkı sağlamayı amaçlamıştır. AUTO KING Servis Merkezleri ağı vasıtasıyla yenilikçi iş modellerine dayalı onarım ve yenileme hizmetlerini kendine özgü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kurumsal iş ortaklarına ve tüketiciye hizmet vermeye devam etmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Auto King iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Hasar Danışmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul ,Kartalİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy