Avet Teknoloji İş Başvurusu

Avet Teknoloji, bir Yücel Güvenlik Teknolojileri kuruluşudur. Bilgisayar sistemleri, güvenlik sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, santral sistemleri, sunucu sistemleri ve tüketici elektroniği ürünlerinde üreticiden tüketiciye yüksek iskontolar ile ürün satışı hizmetleri için kurulan firmamız 2017 yılında marka tescilini alarak hizmet vermeye başlamıştır. Bilişim sektöründeki projelendirme ve kurulum tecrübelerimizin yanında elektronik ticaret sitemiz ile ürün ve müşteri portföyümüzün genişlemesi ile toptan ve perakende satış hizmetleri de verilmeye başlanmıştır.
İstanbul merkezli şirketimizin Malatya ve Elazığ illerinde Tavuk Dünyası restoranları bulunmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Avet Teknoloji iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Avet Teknoloji resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy