Aygaz İş Başvurusu

Ayga, Koç Topluluğu bünyesinde yer alan bir şirkettir. Enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye’deki en büyük 10 sanayi kuruluşları içerisinde yer almaktadır.

Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’de tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG (Likit Petrol Gazı) ürünlerini sunan Aygaz; LPG’nin otogaz, tüpgaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra gaz aletleri üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. 81 ilde 3.800 tüpgaz bayisi ve otogaz istasyonu ile hizmet veren Aygaz ayrıca, 26 ülkeye gaz aletleri ihracatı yaparak, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da faaliyet göstermektedir. Aygaz tüpü her gün 100 binden fazla eve ve işyerine girmekte, 1 milyona yakın araç Aygaz’ın otogaz ürünü Aygaz Otogaz+ ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz merkez tesisler ve bayiler olmak üzere 15 binden fazla personel ile yarım asırdır Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aygaz İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Aygaz iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Orta Anadolu Bölge Tüplügaz Satış Yöneticisi:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Konyaİşe Başvur14 Nisan 2021

İnsan Kaynakları ve Tahakkuk Sorumlusu:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr,Asya)İşe BaşvurKapandı

Teknolojik Altyapı ve Güvenlik Mimarı:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Beşiktaş)İşe BaşvurKapandı

Satış Yöneticisi: Size sorumlu olduğunu bir bölge tanımlanacak ve o bölgelerdeki tüm bayilerin uygun şekilde yönetilmesi istenecektir. Ayrıca satışları takip etmeli, gerekli hesaplamaları yapıp risk-teminat takibini yapmanız beklenecektir.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Beşiktaş)İşe BaşvurKapandı

Depo Destek Sorumlusu

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeli(Gebze)İşe Başvur20 Mart 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy