Bakioğlu Holding İş Başvurusu

1973 yılında baskılı ve baskısız kâğıt torba üretimiyle faaliyete geçmesiyle başlayan ve daha sonra bu üretimi, çeşitli sektörlerin önde gelen şirketlerine baskılı, baskısız ve laminasyonlu esnek ambalaj üretimine dönüştüren Bakioğlu Holding; Esnek Ambalaj Sektöründe gerçekleştirmeyi hedeflediği dikey entegrasyon yapısına uygun şekilde yatırımlarını gerçekleştirmiştir. Sırasıyla, BOPP film üretimi gerçekleştiren Polibak, Rotogravür baskı silindirlerini işleyen Bak Gravür ve Polietilen Film üretimini sağlayan Bareks şirketlerini faaliyete geçirerek dikey entegrasyon hedefini tamamlamış; 2015 sonrasında kurduğu Amsterdam merkezli Bak Flexibles BV ve P&B Flexibles ile yurt dışı operasyonlarını Avrupa merkezli desteklemeye başlamıştır.
Yüksek kalite anlayışını TPM Mükemmellik Ödülüyle taçlandıran, Türkiye’nin ilk 500 Sanayi Kuruluşu ve ilk 1000 İhracatçı Firması arasında yerini alan ve sektörünün ilk AR-GE Merkezine sahip kuruluşu olma gibi birçok alanda “İlk” olma özelliğiyle her zaman öne çıkan Bakioğlu Holding Ambalaj Grubu Şirketleri; güncel üretim teknolojileri, yenilikçi ve çevre dostu üretim anlayışları; müşterilerinin yanı sıra, çalışan ve diğer tüm paydaşlarının memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımlarıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki haklı yerlerini almaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Bakioğlu Holding iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Bakioğlu Holding resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Planlama Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir(Çiğli)İşe Başvur24 Nisan  2021

Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmirİşe Başvur15 Nisan 2021

Mekanik Bakım Teknisyeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir(Çiğli)İşe Başvur03 Nisan 2021

Kalite Kontrol Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir(Çiğli)İşe Başvur22 Nisan 2021

Grafiker

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir(Çiğli)İşe Başvur16 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy