Bayer İş Başvurusu

Bayer’in Türkiye faaliyetleri 1880 yılında halı boyalarının ihraç edilmesiyle başlamış, o günden bu yana aralıksız gelişerek ve zenginleşerek devam etmiştir. 1955 yılında çeşitli ilaçlar üretilmeye başlanmış, yıllar geçtikçe şirketin kolları artmıştır. 1993 yılında bütün şirket ve iştirakleri tek çatı altında toplanmıştır. İstanbul’da bulunan genel merkezi ile birlikte 9 bölge ofisi bulunmakta, biri Gebze diğeri İstanbul’da olmak üzere iki üretim tesisi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bayer İş İlanları

Bayer, bugün 1000’den fazla çalışana sahiptir ve zaman zaman yeni personel alımlarıyla birlikte kadrosunu genişletmeyi sürdürmektedir. Nitelikli iş gücü elde etmek için oldukça seçici olmaktadır. Başta İngilizce olmak üzere bazı pozisyonlar için yabancı dil şartı isteyebilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Bayer iş ilanlarına başvuru yapabilmek için şirketin web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitesinde Kariyer sekmesi bulunmaktadır. Burayı tıkladığınızda işe alım süreçleri, öğrenci ve yeni mezunlar gibi başlıklar yer alıyor. En altta da Bize Başvurun sekmesi yer alıyor. Buraya tıkladığınızda Açık Pozisyonlar karşınıza çıkıyor. Burada şirketin özel ilanları yayınlandığı gibi Genel Başvuru sekmesi de yer alıyor. İlanlardan pozisyonlar için istenen şartları inceleyebilirsiniz.

Her ne kadar ilanları şirketin kendi web sitesinde görebilseniz de başvuru işlemleri Kariyer.net platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Üye hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi yeni üyelik oluşturarak da ilanları görebilir, şartlarını inceleyebilir ve sizin için uygun ilan varsa başvuru yapabilirsiniz. İK ekibi tarafından başvurular incelenecek ve uygun görülmeniz halinde iş görüşmesine çağrılacaksınızdır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Field Productıon Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Yenişehir,Bursaİşe BaşvurKapandı
İzmir (Bergama, Dikili)İşe BaşvurKapandı

Regulatory Manager & Stewardship

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Asya)İşe BaşvurKapandı

Dönemsel Kalite Kontrol Lab Teknisyeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bursa (Mustafakemalpaşa)İşe BaşvurKapandı

Testing Operations Satış Temsilcisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Adanaİşe Başvur07 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy