Bereket Enerji İş Başvurusu

Bereket Enerji iki mühendis arkadaş tarafından kurulmuş bir şirkettir. 1995 yılında kurulan bu firma 2000 yılı itibariyle yükselişe geçmiş bir şirkettir. Elektrik sektörünün özelleşmesi ile birlikte hidroelektrik santral yapımına girişen firma kamuda bulunan dağıtım bölgeleri ve elektrik santralleri ile büyümeye başlamıştır. Şu an için 1000’e yakın çalışanı olan Bereket Enerji günden düne büyümeye ve personel alımı için çeşitli dönemlerde iş ilanları yayınlamaya devam etmektedir. Siz de bu firmanın iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunu yaparak kendi CV’nizi geliştirebilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Bereket Enerji iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Bereket Enerji resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy