Beybi İş Başvurusu

Beybi, 1949 yılında İstanbul Maslak’ta kuruldu. Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmaları arasında yer almakta olan Beybi, ev işleri, iş & sanayi, medikal eldiven ve medikal sarf malzemeleri olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet göstermektedir.
İstanbul Dudullu (45.000 m2) ve Bursa Kestel (30.000 m2)’de kurulan iki fabrika ile Türkiye’de ilk defa Polyester Örme Eldiven üretimi yapan kuruluş olma gururunu taşımaktadır. Alanında, CE(Conformity of Europe), ISO 9001, 9002 ve 27001 sertifikalarına sahip olan öncü firmadır. Beybi, kendi sektöründe 1987 yılında TSE imalat yeterlilik ve 1996 yılında TS EN ISO 9002 kalite güvence sistemi belgelerini alan ilk Türk kuruluşudur.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Beybi iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Beybi resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bursa(Kestel)İşe Başvur21 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy