Bim File Meyve Sebze Personeli Nedir, Nasıl Olunur?

Türkiye’de market işlemeciliği denilince akla gelen ilk firmalardan biri olan BİM’in daha üst segment market anlayışıyla 2015 senesinin Mart ayında kurduğu firma FİLE’dir. Bu mağazalarda daha geniş alan tasarımı yapılmış ve standart BİM yapısından uzaklaşılarak hizmet verilmeye başlanmıştır. Bim File Meyve Sebze Personeli olarak çalışmak isteyen kişilerde belli şartlar aranmaktadır.

Gerekli Şartlar:

Yapacağı işler konusunda sorumluluk alabilen, işleri dikkatli ve dinamik bir çalışma yapısıyla gerçekleştirebilen kişiler, Meyve-sebze alanında herhangi bir süpermarkette 1 veya daha fazla yıl çalışmış kişiler aranmaktadır. Mağazada alışveriş yapmakta olan müşterilerin ürünlerle ilgili istekleri doğrultusunda onlarla kibarca ilginebilmeli, kişisel hijyen ve temizliğin yanısıra meyve-sebze reyonunu da temizlik ve düzenli tutabilmelisiniz. Firmanın şubesinin belirleyeceği esnek çalışma saatlerine ve kimi dönem yoğun iş temposuna göre çalışabilecek olan müşteriyi ikna edebilme konusunda yetenekli ve iletişim konusunda güçül olan bir kişi olmalısınız.

Sorun odaklı değil de çözüm odaklı çalışabilecek, takım çalışmasına uyum sağlayıp, çıkıntılık yapmayacak, yapılan işlerde pratik çözümler üreterek, müşteriyi memnun etmek adına güler yüzle yaklaşmalısınız. Mağaza için hedeflenen satış miktarına ulaşmak amacıyla takımla beraber çalışmalısınız.

Sigara kullanmayan kişiler tercih edilmeye çalışacak ve erkek adaylar için askerlik sorunu olmaması beklenecektir. Erkek ya da Kadın farketmeksizin bu pozisyona başvuru yapılabilir.

Eğitim durumu: İlköğretim mezunu olmanzı bu pozisyona başvurmak için yeterli bir seviyedir.

İş Tanımı

Meyve sebze personeli olacak kişi kendi reyonu düzgün bir şekilde tutmalı, ürünleri iyi bir şeklde sergileyip satışa sunmalıdır. Belli periyotlarla ürünlerin fiyat etiketlerinin kontrolü yapılmalı, düşen kaybolan etiket varsa yenisi ile değiştirilmelidir. Herhangi bir sebepten ötürü bozulan, bozulmaya yüz tutmuş ürünler varsa hemen müdahale edip onu kaldırmalı firmanın standartları kapsamında ürünleri sunmalıdır. Hangi sebze meyveden ne kadar olduğu kontrol altında tutulup sipariş durumunda yetkili birime aktarmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy