Bim File Taze Gıda Personeli Nedir? Nasıl Olunur?

Bim’in 2015 senesinde açmış olduğu File mağazalarında Şarküteri, Sebze-Meyve, Kasap ve Unlu mamüller reyonunda çalışmak amacıyla Taze Gıda Personeli gib bir pozisyon tanımlanmıştır. Bu pozisyona başvurmanız için belli şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir.

Gerekli Şartlar

Hangi alanda çalışılıkacaksa öncesinde o alanla ilgili tecrübe edinmiş kişiler tercih edilecektir. Perakente sektöründe çalışarak bu konuda kendini geliştirip kariyer hedeflerini o şekilde belirleyen esnek vardiyalı çalışma durumlarının oluştuğu zamanlarda sıkıntısız uyum sağlayabilen kişiler bu pozisyon için uygundur. Ayrıca mümkün olduğu kadar ekip halinde çalışmaya uygun ve kişilerle iletişimde sorun yaşamak bireyler tercih edilir. Yapılan hizmete ve ütün talep eden müşteriye odaklı bir çalışma sistemi mevcuttur.

İş Tanımı

Mağazaya sizin bulunduğunuz kısma gelen müşteriye güler yüzle yaklaşmalı ve yine aynı şekilde uğurlamalısınız. Belli periyotlarla ürünlerin üzerindeki etiketlerin kontrolü sağlanmalı sıkıntılı durumlarda olaya müdahale edilmelidir. Bozulan, kırılan vs gibi standartlara uymayan ürünler raflardan kaldırılmalı bunun kontrolü düzenli olarak yapılmalıdır. Sorumlu olunan kısımdaki ürünün stokta ne kadar kaldığı bilgisine vakıf olunmalı ve gerektiği durumlarda sipariş geçilebilmesi için ilgili birimle irtibat halinde olunmalıdır.

Bim’de daha farklı bir pozisyonda çalışmak isterseniz ye de Bim’de kariyer ile ilgili daha fazla bilgiye erişmek isterseniz Bim İş İlanları içeriğini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy