Blue Diamond İş Başvurusu

Bluediamond, 2004 yılında toptancı bir firma olarak, mücevher sektörüne pırlanta tedarik etmek ve sektörü pırlanta konusunda eğitmek amacıyla kurulu.
Bluediamond, Türkiye’nin sadece en büyük pırlanta toptancısı değil, aynı zamanda en büyük pırlanta üreticisi ve 0.001 – 10.00 ct arasındaki pırlantaları ile en geniş pırlanta stokuna sahip markasıdır. Merkezi İstanbul’dadır. Yurt dışında ise Dubai’de, Newyork’ta ve Amsterdam’da bulunan ofisleri aracılığıyla ve katıldığı uluslararası fuarlar sayesinde önemli miktarda pırlanta alımı ve satışı gerçekleştirmektedir.
Bluediamond, 2004 yılında Türkiye’nin ilk Pırlanta Laboratuvarı’nı ve Pırlanta Akademisi’ni kurdu. 9 Eylül Üniversitesi işbirliğiyle kurulan Bluediamond Pırlanta Akademisi’nde, uzman gemologlarla bugüne kadar yaklaşık 4000 kuyumcuyu Pırlanta ve Değerli Taş Uzmanı olarak yetiştirdi ve sertifika vermişdir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Blue Diamond iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Blue Diamond resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Blue Diamond

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Aydınİşe Başvur26 Mart 2021
İstanbul(Asya)İşe BaşvurKapandı
İstanbul(Avr.)(Bakırköy)İşe Başvur03 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy