Borusan Otomotiv İş Başvurusu

Borusan Holding ve Almanya’da faaliyet gösteren Giwa Holding’in ortaklığı olan Borusan Otomotiv, 1984 yılından bu yana, tutku dolu otomobillerin en iyi yorumu olan BMW’nin Türkiye distribütörüdür. Şüphesiz en iyi 4×4 olan Land Rover 1998 yılında katılırken, küçük otomobil segmentinin yaratıcısı ve sınıf ayrımı yok eden MINI de 1999 yılında Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesine dahil olmuştur.

Geçen 19 yıl, Borusan Otomotiv’in faaliyette bulunduğu segmentlere ve sektörünün geneline kazandırdığı katkılara tanıklık etmiştir. Bugün temsil edilen markaların sayısı ve niteliği bunun diğer bir göstergesidir. Borusan Otomotiv’in müşteri odaklı yaklaşımı ve uygulamaları, örneğin test sürüşü sunulmasındaki öncülüğü, 24 saatlik acil servis hizmeti, outdoor satış (müşteri ziyareti), bağımsız müşteri ilişkileri departmanı ve merkezi müşteri veri bankası birer model olmuşlardır.

Geniş ürün yelpazesi, şu ana kadar salt BMW faaliyetiyle verimli olunamayacak bölgelere de giriş imkanı sağlamıştır. Bu nedenle gerekli bayi genişleme projesi, yeni markaların yardımıyla 1999 yılında başlatılmıştır.

Borusan Otomotiv teknolojinin son gelişmelerinden ve insan kaynaklarının tüm imkanlarından azami müşteri memnuniyeti sağlamak üzere yararlanmaktadır. Bu yaklaşımı sebebiyle, Borusan Otomotiv bayileri, Türkiye otomotiv sektörünün en iyi satış sonrası hizmeti veren teşkilatı olarak ün kazanmıştır. Yüksek nitelikli bayi teşkilatı şirketin başarısının temel etkenlerinden biridir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Borusan Otomotiv iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Borusan Otomotiv resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Servis Danışmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya,Avr)İşe Başvur03 Nisan 2021

Jaguar Land Rover Pazarlama İletişimi Stajyeri

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy