Bugsaş İş Başvurusu

AGSAŞ unvanı altında 9 Ekim 1990 yılında Ankara’da kurulan bu şirket doğalgaz altyapı değişim ve dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir. 1995 yılında EGO ile yapılan anlaşma sonrasında şirket BUGSAŞ ismi ile anılmaya başlamış ve ulaşım sektörü içerisinde de yer almaya başlamıştır. Şehir içi ve şehirlerarası yolculukların konforunu, güvenini huzurunu arttırmak için BUGSAŞ faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bu şirketin faaliyetleri arasında: AŞTİ, Ankara Metrosu, ANKARAY ve teleferik istasyonu bulunmaktadır.

BUGSAŞ İş İlanları

BUGSAŞ içerisinde yer aldığı sektörde kendisini daima geliştirmek amacında olan ve dünya standartlarında hizmetler sunabilmek için çaba göstermektedir. Değerlerinden asla ödün vermiyor olması, çalışanlarının her birine birey olarak değer vermesi, her çalışanına adil davranması, çalışanlarına sağladığı sosyal imkanlar, maaşların dolgun olması gibi daha pek çok sebep herkesin bu şirketin bir parçası olmak istemesine sebep olmaktadır.

Gerçekleştirilen faaliyetlerin gün be gün daha iyi ve daha kaliteli olması ise yeni personellerle sağlanmaktadır. Bu şirket, bünyesinde yer alan her personelle her zaman gelişeceğini düşünmekte ve çalışanları eğitimlerle desteklemektedir. Yayınlanan iş ilanları takip edilerek BUGSAŞ’ın vazgeçilemez bir parçası olmak mümkündür.

Nasıl Başvurulur?

Açık pozisyon oluştuğunda BUGSAŞ insan kaynakları sayfasından eleman alımı için başvuru almaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli eleman sitelerinden de bu şirketin iş ilanlarının takip edilmesi ve iş başvuru formu doldurularak başvurunun gerçekleştirilmesi mümkündür.

BUĞSAŞ insan kaynakları resmi sitesinin bağlantısı olan Buradan ziyaret ederek açık pozisyonlara başvuru gerçekleştirilebilir. Başvuru gerçekleştiren adaylar arasında personel seçimi ise başvurulan birim tarafından yapılan değerlendirme sonrasında gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy