Cengiz Holding İş Başvurusu

Cengiz Holding ilk olarak 1980 yılında inşaat alanında kurulmuştur. Kurucusu Mehmet Cengizdir ve özellikle son 18 yılda bir büyüme gösteren holding, inşaat sektörüne ek olarak maden, enerji, altyapı, havalimanı, sigorta alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Zaman zaman farklı projelerin içerisine dahil olan holding, 19 Temmuz 2013 tarihinde TMSF tarafından ihaleye çıkartılmış olan Skyturk, Akşam Gazetesi, Alem FM, Alem Dergi’lerini pek çok projede ortak hareket ettiği Limak Holding ve Kolin İnşaat ile birlikte, eşit şekilde satın almıştır.

Cengiz Holding İş İlanları

Cengiz Holding, ulusal ve uluslararası alanda pek çok proje yürütmektedir. Yürüttüğü projeler daima en büyükler arasında yer almakta, zaman zaman çeşitli holdinglerle yap, işlet, devret yöntemlerine dayanan, uzun soluklu projeler geliştirmektedir. Çalışanların ihtiyaçlarına yönelik eğitimler düzenleyerek personel verimliliğini arttırmaya çalışmakta, bünyesindeki 35 şirket için zaman zaman personel alımı yapmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Cengiz Holding iş ilanlarına şirketin web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Ana sayfaya girdiğinizde sağ üstte Kariyer sekmesi yer alıyor. Burada Açık Pozisyonlar ve Genel Başvuru Formu ile birlikte İK Politikaları açıklamaları yer alıyor. Açık pozisyonlar arasından kendiniz için en uygun olan başvuruda bulunabilirsiniz. Açık pozisyonlar içerisinde Genel Nitelikler ve İş Tanımı, İş Tanımı, Aday Kriterleri, Pozisyon Bilgileri başlıkları altında pozisyonun bütün detayları yer alıyor. Eğer gerekli şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız başvuru yapabiliyorsunuz.

Genel Başvuru Formunda ise önce hangi bölüm (holdingin hizmet verdiği sektörler) için başvuru yaptığınızı seçmeniz isteniyor. Daha sonra kişisel bilgileriniz, eğitim durumunuz, yabancı dil bilgileriniz, bilgisayar programları, iş deneyimleriniz, hala çalıştığınız yer, referanslarınız, sağlık durumunuz ve hazır özgeçmiş ekleme bölümleri yer alıyor. Detayları doldurduktan sonra CV dosyanızı yükleyerek başvurunuzu gönderebiliyorsunuz. Ardından da dönüş yapılmasını bekliyorsunuz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Budget And Reporting Senior Specialist

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul ,Üsküdar İşe BaşvurKapandı

Ar-Ge Yazılım Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul ,Arnavutköyİşe BaşvurKapandı

Ar-Ge ve Kalite Güvence Müdürü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul, Arnavutköyİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy