Ciner Yayın Holding A.Ş. İş Başvurusu

Ciner Yayın Holding, Ciner Grubu’nun medya alanında yazılı ve görsel yayıncılık, alanlarında hizmet sunan kuruluşudur. Ciner Grubu’nun medya alanındaki diğer şirketleri;Haber Türk Gazete, Haber Türk Televizyon ve Radyo Yayıncılığı A.Ş.’dir. Sürekli değişim ve yenilikler peşinde koşan Ciner Grubu dünyada ve yaşadığımız rekabet koşulları içinde iş yaptığı sektörlerde alanının en iyisi olmayı hedeflemiştir. Ciner Grubu, pek çok alanda, Türkiye’nin en kalifiye işgücünü istihdam etmektedir. Enerji ve madencilikten, medyanın her alanına kadar, her konuda, ‘uzmanlaşmış işgücü’ Ciner Grubu’nun insan kaynakları politikasinin en önemli prensiplerinin başında gelmektedir. Bugün Ciner Grubu’nun sahip olduğu işgücü, eğitim düzeyi yüksek, kalifiye ve kendi alanında profesyonelleşmiş çalışanlardan oluşmaktadır.
Ciner Yayın Holding A.Ş. Medya’da Öncü Kuruluş… Ciner Yayın Holding A.Ş ; Ciner Medya Grubu’nun vizyon ve misyonuna uygun olarak, internet sistemi dahil görsel, işitsel ve yazılı yayıncılıkla ilgili stratejik hedeflerin belirlendiği, buna uygun yapılanma ve politikaların planlandığı, gelişmelerin takip ve kontrol edildiği ve gerektiğinde güncelleştirildiği, bir anlamda Ciner Medya Grubunun yönetim fonksiyonlarının bütününü yerine getiren bir şirkettir. Şirket 14 Eylül 2007 tarihinde kurulmuş, Türk Medya sektörüne önemli katkılar sağlamaya ve her alanda öncü kuruluş olma fonksiyonlarını yerine getirmeye başlamıştır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Ciner Yayın Holding A.Ş. iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Ciner Yayın Holding A.Ş. resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kıdemli Yazılım Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)İşe Başvur13 Mayıs 2021

Linux Sistem Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)İşe Başvur07 Mayıs 2021

Grafiker

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)İşe Başvur07 Mayıs 2021

Veri Analizi ve Raporlama Müdür Yardımcısı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)İşe Başvur15 Nisan 2021

Avukat

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)(Beyoğlu)İşe Başvur27 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy