Ciner Yayın Holding İş Başvurusu

Ciner Yayın Holding, 14 Eylül 2007 tarihinde Ciner Grubu bünyesinde kurulmuştur. Radyo ve televizyon yayıncılığı ve yapımcılığı olmak üzere dergi, kitap ve gazete dahil dijital medya, dağıtım ve perakende alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir. Ciner Grubu başkanı Turgay Ciner’dir. Ciner Grubu bugün itibariyle 4 ana grubu bulunmaktadır. Hemen hemen her yıl ülkemizin en yüksek vergi ödeyen grupları arasında yer almakta ve 10 bin 500 kişi istihdam etmektedir. Bünyesinde birçok televizyon kanalı ve dergi barındırmaktadır.

Ciner Yayın Holding İş İlanları

Türkiye’nin en büyük gruplarından birisi olan Ciner Grup bünyesindeki Ciner Yayın Holding personeli olarak çalışmak isteyenler firmanın iş başvuru ve alım şartlarını inceleyebilirler. Kendinize en uygun pozisyon için açık olan ilanlara pratik bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda anlık olarak güncellenmekte olan yeni açılacak pozisyonlara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ciner Yayın Holding bünyesinde Türkiye’nin en büyük televizyon kanallarından Show TV, Show Türk, Show Max, Habertürk TV, Bloomberg HT’nin yanı sıra Newsweek, FHM, Marie Claire Maison, Marie Claire, Food and Travel, GEO, Mother and Baby adlı dergileri barındırmaktadır. Holding yeni personel alımı yaparak ihtiyaç duyduğu istihdamı karşılamayı planlamaktadır. Sürekli olarak gelişen sektörlerinde ortalama olarak 50 bin kişilik bir istihdam planlamasını amaçlayan Ciner Yayın Holding insan kaynakları gelen başvuruları sürekli olarak incelemektedir. Ülkemizdeki görsel ve yazılı medyada önemli bir yeri bulunan Ciner Yayın Holding çalışma saatleri düzenli bir program dahilinde olmaktadır. Yoğun çalışma saatleri için ek mesai ücretleri eklenmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Ciner Yayın Holding personel alımı müracaatı yapmak istiyorsanız firmanın kendi web sayfasındaki insan kaynakları bölümünden müracaat edebilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmiş belgeniz ile doğrudan firmaya giderek yüz yüze de iş müracaatında bulunabilirsiniz. Ancak firma genellikle internet üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Firmaya birçok farklı iş ilan sitelerinin yanı sıra kendi siteleri üzerinden iş başvuru formu doldurarak müracaat etmeniz mümkündür. Ciner Yayın Holding iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kıdemli Yazılım Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe BaşvurKapandı

Linux Sistem Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Avr)İşe Başvur28 Nisan 2021

Yazılım Proje Yöneticisi/ Yönetmeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul ,Beyoğluİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy