Colgate İş Başvurusu

1806 yılında dindar Baptist İngiliz göçmen William Colgate New York’a geldi ve burada kendi “William Colgate & Company” adı altında şirketini kurdu.Ve bu şirket sabun, nişasta ve mum yapımı üzerinde uğraşıyordu. Şirket büyümeye başladı ve piyasaya yeni ürünler çıkarttı. 1857 yılında Colgate öldü ve şirketin yöneticiliğine oğlu Samuel Colgate geçti. 1872 yılında firma bir tür parfümlü sabun olan Cashmere Bouquet’i, 1873 yılında ise kavanozlarda satılan aromatik bir diş macunu olan Colgate macununu tanıttı. 1896 yılında şirketin diş hekimi Washington Sheffield tarafından icat edilen Colgate diş macunu satışa başladı. 1908 yılında diş macununun toplu satışını başlattılar. 1926 yılında sabun üreticileri Palmolive ve Peet birleşerek Palmolive-Peet Company adını aldı ve ardından 1928 yılında Colgate ile birleşip “Colgate-Palmolive-Peet Company” adını aldı. 1953 yıldan itibaren “Colgate Palmolive” şirketin resmi adı haline geldi. 1956 yılında şirket New York’ta 300 Park Avenue’da bir ofis binasına taşındı.1976 yılında Colgate-Palmolive evcil hayvanlar için mama üreten Hill’s Pet Nutrition’ı devralmakla veterinerlik danışmanlığı sektörüne de giriş yaptı. 1983 yılında şirket Colgate Plus diş fırçası, 1985 yılında Protex sabunu piyasaya sürüldü. 1991 yılında Colgate Palmolive ABD’nin önde gelen ahşap temizleyicisi Murphy Oil Soap’ı, 1992 yılında ise Mennen Company’yi satın aldı.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Colgate iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Productivity Engineer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeli(Gebze)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy