Defacto Bayilik Alma Şartları, Fiyatları

Siz de giyim sektöründe iş kurmak için bir arayış içerisine girdiyseniz sıfırdan başlayıp işletmeyi bir noktaya getirmekle uğraşmak yerine zaten belli bir noktaya gelmiş işletmenin bayiliğini alabilirsiniz. Türkiye’de yaklaşık 340 mağazası bulunan Defacto, giyim sektöründe bayilik alabileceğiniz firmalar sıralamasında ilklerden biridir. Elbette bir bayilik almanın da kendine göre riskleri olur. Ama girişimcilik risk almayı bünyesinde barındıran bir meslektir.

Defacoto Hakkında Detaylı Bilgi

2003 senesinden veri “Akdeniz Modası” kavramında öncü firmalardan biridir. Bu modayı sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Dünyanın birçok ülkesinde temsil etmektedir. Ürün yelpazesinin genişliği günlük yaşantıdaki giyim kuşamdan iş yaşantısındaki giyim kuşama kadar uzanmaktadır.

Defacto Bayiliği Almanız için Geçerli Nedenler

—–

İlk olarak “marka bilinirliği” oldukça yüksek olan ve sürekli olarak yerel, ulusal birçok televizyon kanalında, medya araçlarında reklamları bulunan bir markadır. Bu nedenle de satış yapma imkânınız bir hayli fazla olmaktadır. Ayrıca kurulduğu 2003 yılından sadece 1 yıl sonra bir Alman grup ile yaptığı ortak çalışmalar, çok daha kapsamlı bir marka olmasına olanak tanımıştır ve sunduğu hazır giyim alanında ki seçenekler, gerek gündelik gerekse de iş hayatı gibi bir çok kategoride çeşitlilik sağlamaktadır. Buda, hazır giyim alanında bir çok farklı gruba hitap etmenize olanak tanımaktadır.

DeFacto Bayilik Şartları

DeFacto markasından bayilik almak için net olarak belirtilen internet üzerinden ulaşabileceğiniz şartlar yoktur. Firma, doğrudan iletişime geçilmesi halinde kurumsal olarak sizlere bilgi vermekte, şartları ve olanakları sunmaktadır. Sizler de aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden DeFacto ile iletişime geçebilir, bayilik hususunda aranan şartları öğrenebilirsiniz.

İletişim bilgileri

Merkez Adres – DeFacto Plaza

Ozon Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31
34303 Halkalı –

Küçükçekmece / İSTANBUL

444 27 15

Haftanın 7 günü: 09-00 – 22:00

*Resmi tatil ve günlerde de bize bu saatler arasında ulaşabilirsiniz.

Giyim sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için en kazançlı bayilik veren giyim firmalarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy