Derimod İş Başvurusu

1974 yılında Ümit Zaim ve Zerrin Zaim tarafından Zeytinburnu’nda 4 dikiş makinesi ve 10 çalışanı ile kurulmuştur. 1982 yılında ABD Los Angeles/Beverly Hills’de mağaza açmıştır. Sektöründe kendi markası ile iletişim ve reklam çalışmaları yapan ve bu çalışmalarında Linda Evangelista, Milla Jovovich gibi modelleri kullanan Derimod, yurt dışında moda çekimleri gerçekleştiren ilk Türk deri markasıdır. 1998 yılında deri giysinin yanına ayakkabı ve çantayı da ekleyerek koleksiyonunu genişletme kararı almıştır. 2013 yılı itibarıyla Derimod’un yılda 2 milyon adetlik ayakkabı kapasitesi bulunmaktadır.

2016 yılı itibarıyla Derimod’un Türkiye genelinde 110 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalara ek olarak internet ortamında online alışveriş mağazası ile hizmet vermektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 3 adet mağazası bulunmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Derimod iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Derimod resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Muhasebe Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)(Zeytinburnu)İşe Başvur07 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy