Dirikanlar Otomotiv İş Başvurusu

1984 Yılında Abdülkerim Dirikan ve Selahaddin Dirikan tarafından kurulan firmamız Dirikanlar makine san. Ve tic. Ltd. şti. adı altında Bayrampaşa’ da bir atelyöde faaliyete başlamıştır. Bu dönemde Kalıp üretimi , Çeşitli Sanayi kollarının Makine parçaları üretimi ve aparat üretimlerini gerçekleştirmiştir. 1984 – 1988 yılları arasında firmamız 1013 Tuzla Askeri Jeep Fabrikası ihalelerine girip arazi vites kutusu üretimini gerçekleştirerek otomotiv sektöre girmiştir 1988 yılında firmamız Mercedes Benz Türk A.Ş. Firması tedarikçisi haline gelmiştir. 1993 yılına kadar devam eden süreçte ise üretimi yapılan parça sayısı 180 farklı ürüne ulaşmıştır. 1996 yılında firmamız şirketleşerek Dirikanlar Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır ve İstanbul İkitelli’ de yer alan fabrikasına taşınmıştır. 1996 – 2000 yılları arasında MAN Kamyon A.Ş. Ve IVECO başta olmak üzere birçok firmanın özellikle döküm parçalarını üreterek ürün yelpazesini çeşitlendirmiştir. 26/09/2006 tarihinde ISO 9001/2000 kalite belgesini ve 14/12/2006 tarihindede ISO/TS 16949:2002 kalite belgesini almıştır. 2006-2012 yılları arasında sürekli olarak makine yatırımlarını devam ettiren ve gelişen firmamız otomotiv sektörde iş hacmini arttırmıştır. 2012 yılında ise artan üretim hacminin gerekliliklerini daha iyi koşullarda karşılayabilmek amacıyla 5000 m2 açık alan üzerinde kurulu 3200 m2 kapalı alana sahip olan Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi içindeki fabrikamıza taşındık. Firmamız halen Beylikdüzü fabrikasında faaliyetine devam etmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Dirikanlar Otomotiv iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Cnc Torna Operatörü

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Beylikdüzü)İşe BaşvurKapandı

Üretim Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Beylikdüzü)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy