Doğuş Çay İş Başvurusu

1985 senesinde aile üyelerinden oluşan kişiler tarafından kurulan ve hizmet vermeye başlayan doğuş çay sonrasında farklı sektörlere girse de ilk olarak çay alanında üretimler yapmaya ve hizmet vermeye başlamıştır. Sonrasında ise hizmet verdiği alanları geliştirerek konserve ve şeker üretimine de başlamıştır.

Personel alımı için her yıl belli dönemlerde iş ilanları açan Doğuş Çay büyüdükçe bünyesinde çalışan personel sayısını da arttırmak istemektedir. Şu an için 5000 civarında personeli olan firmanın açık pozisyonları takip etmek ve başvurunun nasıl yapılacağını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Doğuş Çay İş Başvurusu

1. Buradan şirketin resmi web sitesinin kariyer sayfasına erişin.

2. Sayfada aşağı doğru inin. Açık pozisyonlar listesiniz göreceksiniz.

3. İlginizi çeken pozisyonlardan birinin üzerine tıklayın/dokunun. Böylece pozisyon detayları yeni bir sekmede açılacaktır.

4. Pozisyona uygun olduğunuzu düşünüyorsanız alt ya da üst kısımda bulunan pembe renkli “Başvur” butonuna basın/dokunun.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Argon Kaynakçısı: Gazaltı ve argon kaynağı ile ilgili detaylı bilgi ve tecrübe sahibi olmanız beklenmektedir. Bu pozisyonda genellikle paslanmaz makinelerin üretimindeki parçaların montajını argon kaynağı ile yapmanız istenecektir. Kaynak aşamasında kullanılan tüm ekipmanlara hakim olmalı ve en iyi şekilde kullanabilmelisiniz. İmalat süresi göz önünde bulundurarak iş emirlerini yerine getirmelisiniz.

Açık KonumlarOnline Başvuru
Anadolu Yakası, İstanbulİşe Başvur

Sosyal Medya Uzmanı: Dijital medyanın ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını iyi derece bilmelisiniz. Google veya diğer arama motorları için Seo konusunda bilgi sahibi olmalı, GoogleAds ya da Adwords olarak adlandırılan reklam yayınlama platformu hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Açık KonumlarOnline Başvuru
Anadolu Yakası, İstanbulİşe Başvur

Eticaret Uzmanı:

Açık KonumlarOnline Başvuru
Anadolu Yakası, İstanbulİşe Başvur

Üretim Paketleme İşçiliği:

Açık KonumlarOnline Başvuru
Anadolu Yakası, İstanbulİşe Başvur

Tedarik Zinciri Uzman Yardımcısı:

Açık KonumlarOnline Başvuru
Anadolu Yakası, İstanbulİşe Başvur – Kapandı

Satış Şefi: Hangi bölgeden sorumluysanız o bölgedeki sıcak satış saha operasyonlarının yönetimi de sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Gerekli durumlarda satış ekibinde çalışan kişileri denetlemeli, uygun şekilde yönlendirmeli ve performans değerlendirmesi yapmalısınız. Ürünlerin satılmakta olduğu noktalara düzenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlamak ve uygun şekilde teşhir edilmesinden sorumlusunuz.

Açık KonumlarOnline Başvuru
Afyonİşe Başvur – Kapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy