D&R Mağazaları İş Başvurusu

1997 senesinde İstanbul, Erenköy semtinde faaliyetlerine başlamış olan D&R, şuanda 48 ildeki 205 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bu mağazalarda her türden kitap, müzikle ilgili neredeyse her şey, filmler, elektronik cihazlar, hediyelik eşyalar, hobi malzemeleri, kırtasiye ürünleri çok pek çok kategoride ürünün satışı yapılmaktadır. Şirketin mağazaları gün geçtikçe artmakta ve beraberinde de yeni personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Siz de kariyerinizi D&R’da geliştirmek istiyorsanız hem online kısmında görev alabilir hem de reel mağazalarda çeşitli pozisyonlarda çalışabilirsiniz. D&R, açık pozisyonları için iş ilanları aracı kariyer siteleri üzerinden paylaşmaktadır. İnsanlar online ya da D&R mağazalarına giderek iş başvurusunu yapabilirler. Bu içerikte online iş başvurusunun yapılışı ve çalışabileceğiniz pozisyonlar hakkında bilgiler anlatılacaktır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

D&R Mağazaları İş Başvurusu
  1. Buradan aracı Secretcv sitesinin D&R Mağazaları iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook,Twitter,Google ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.
  4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

D&R İş İlanları

Mağaza Müdürü

D&R’da mağaza müdürü poziyonunda görev alacak olan kişiler hem satışları hem de stok yönetimini uygun bir şekilde yürütebilmelidir. Ayrıca görev alınan mağazadaki personelin yönetimini uygun şekilde yapmalıdır. Çalıştığınız mağazadaki aktif kampanyaların uygun şekilde sürdürülmesi ve satış aktivitilerin takibinden sorumlu olacaksınız. Genellikle bu pozisyon için başvurduğunuz şehirde yaşıyor olmanız beklenecektir.

Torium AVM – İstanbul Avrupaİşe Başvur
Bodrum Milas Havalimanı Dış Hatlar – Muğlaİşe Başvur
Diğer Şehirler içinİşe Başvur

Satış Danışmanı

Minimum herhangi bir listeyi bitirmiş ve satış konusunda ilgisi olan kişiler için ideal bir pozisyondur. En az 2 yıllık tecrübesi olan kişiler tercih edilecek olsa da herhangi bir tecrübesi olmayan kendini D&R’da geliştirmek isteyen kişiler için de uygun bir pozisyondur. Kitap, müzik, multimedya ve çeşitli hobi ürünleri ile ilgili olmalı, bu alanlardaki gelişmeleri takip ederek bu konular hakkında saatlerce konuşabilmelisiniz.

Çorlu Orion AVM Part Time Tekirdağİşe Başvur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy