Efor Mağazacılık İş Başvurusu

EFOR, 1977 yılında Beyoğlu’nda “EFOR Creation” olarak tekstil sektörüne başlangıç yapmış ve aynı zamanda erkek hazır giyimde moda üretiminin ilk adımlarını atmıştır. Erkek hazır giyim modasının öncüleri arasında yerini almış ve istikrarlı pazarlama stratejisinin ilk satış noktasını 1980 yılında Aksaray’da açmıştır. Aynı yıl büyüyen hedefler ve artan talepler doğrultusunda, bugün de yönetim faaliyetlerini sürdürdüğü Osmanbey’deki merkez binasına taşınmıştır.

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetlerle rekabetçi pazara sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğu vizyonu ile şirket ünvanı, 1995 yılında EFOR Creation Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak değişmiştir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Efor Mağazacılık iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Efor Mağazacılık resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Depo Elemanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Asya)İşe Başvur07 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy