Emlakjet İş Başvurusu

2006 yılında kurulan emlakjet.com, bireysel kullanıcılarını ve kurumsal iş ortakları olan emlak ofislerini, yüksek kaliteli hizmetleri ve alt yapısı ile buluşturarak, emlak sektörünün nabzını tutmayı hedeflemiştir.
2014 yılının Mayıs ayında iLab Holding bünyesine katılan emlakjet.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendisini geliştirerek, yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile emlak seri ilan sektöründe liderliği hedeflemektedir.

iLab Holding (iLab Ventures), 2000 yılından bu yana Türkiye’de büyümekte olan internet girişimlerine yatırım yapmaktadır. Yatırımları arasında kariyer.net, sigortam.net, gittigidiyor.com, hangikredi.com, hangimevduat.com, unnado.com, cimri.com, hangisi.net, neredekal.com, firaret.com, dijimecmua.com, unisbul.com, ChemOrbis ve SteelOrbis gibi Türkiye’nin önde gelen pazar lideri internet şirketleri bulunan iLab Holding’in kimya–plastik, demir–çelik, sigortacılık, insan kaynakları, e-iş danışmanlığı ve yazılım geliştirme alanlarında yatırımları bulunmaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emlakjet İş Başvurusu
  1. Buradan iş ilanlarının yayınlandığı aracı Kariyer sitesine erişin. Açılan sayfada açık olan pozisyonların bir listesini göreceksiniz. Eğer hiç pozisyon görünmüyorsa şirketin o an için yeni eleman alımını ihtiyacı yok demektir.
  2. İlginizi çeken pozisyonlardan birinin üzerine tıklayarak pozisyonun detaylarını inceleyin.
  3. Pozisyonun sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın.
  4. Sisteme Facebook ile giriş yapın ya da mail adresinizi kullanarak yeni üyelik oluşturun. Aksi durumda iş başvurusunu gerçekleştiremezsiniz.
  5. Seçtiğiniz pozisyona başvururken kullanacağınız CV’nizi seçin. İsterseniz Önyazı da seçebilirsiniz.
  6. Net ücret beklenti aralığınızı belirtin, Vadiyalı ve haftasonu çalışır mısınız? tarzında sorular yönlendirilirse onlara uygun cevaplar verin. Yönetilmezse direk başvurunuzu yapabilirsiniz.
  7. Ayrıca buradan şirketin insan kaynakları sayfasına da erişebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden de genel başvuru gönderilebilmektedir.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Backend Developer

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Anadolu Yakası / İstanbulİşe BaşvurKapandı

Financial Control and Reporting Specialist):

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ataşehir / İstanbulİşe BaşvurKapandı

Müşteri Deneyimi Uzmanı:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Anadolu Yakası / İstanbulİşe BaşvurKapandı

Backend Developer: Emlakjet websitesinde yeni özellikler ve fikirlerin gelişimi için Java konusunda deneyimli olan kişilerin başvurabileceği bir pozisyondur. Arkaç Uç Geliştirici (Backend Developers) olarak görev alacaksınız. Minimum 5 yıl boyunca uygulamalı geliştirme yapmış olan kişiler için uygundur. İnsanlarla iletişim kurmada sorun yaşamamalı ve müzakere edebilmelisiniz. İyi derecede ingilizce bilmeniz gerektiğini de unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy