Emporio Ristorante İş Başvurusu

‘İstanbul’da Bir İtalyan’

Uzun yıllar boyu İtalya’nın dört köşesinden topladığımız gerçek İtalyan lezzetlerini; orijinal tarifler, kaliteli malzemeler ve merkezi lokasyonlarla herkes için erişilebilir kılmak için yarattığımız Emporio markası, kapılarını ilk kez Emporio Pizza & Pasta adıyla 2012 yılında Akaretler’de açtı.

Ailemiz; 2018 yılında 1. Levent Merkez’de yer alan üç katlı müstakil bir binada, misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda zenginleştirdiğimiz menüyle hayata geçen yeni şubemizle genişledi.

2019 yılında, bünyesinde ev yapımı taze tatlılar sunan alt markamız La Madame doğdu ve Emporio şubeleri içinde servisine başladık.

Artan müdavim sayımızla, tüm misafirlerimizi en yüksek servis standartlarında ağırlayabilmek için İstanbul’daki üçüncü adresimizi Emporio Ristorante adıyla 2020 başında Akaretler Sıraevler’de hizmete açtık.

Yolculuğumuzun bu yeni bölümünde, geleneksel ve modern İtalyan mutfağının en lezzetli örneklerini her geçen gün daha çok kişiyle paylaşmak için heyecanımız her zamankinden yüksek.

Sizinle de ister İtalya’yı aratmayacak Emporio şubelerinden birinde, ister evinizin konforunda buluşmak dileğiyle…

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Emporio Ristorante iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Emporio Ristorante resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy