Emre Ray Enerji İş Başvurusu

Emre Ray, 1994 yılından günümüze; Enerji, İnşaat, Ulaştırma, Haberleşme ve Raylı Sistemler konularında faaliyet göstermektedir.

Şirketlerimiz, Demiryolu Üstyapı, Elektrifikasyon, Sinyalizasyon ve Haberleşme Hidroelektrik Santraller, Enerji Üretimi ve İşletmesi, Elektrik İletimi, Dağıtımı, Telekomünikasyon ve Kablo Şebekeleri, Bina İnşaatları ve Alt Yapı İşleri konularında birçok projeyi hayata geçirmiş bulunmaktadır.
Ülkemizin en önemli projelerinden biri olan Yüksek Hızlı Tren Projelerinin hayata geçirilmesinde, ilk yerli firma olarak yüksek kalite ve hizmet anlayışla üzerine düşen görevi  en iyi şekilde yerine getirmiştir.

Emre Ray, taahhüt sektörünün yan sıra Raylı Sistemler ( Ray Üst yapısı, Elektrifikasyon ve Sinyalizasyon Haberleşme Tesisleri için ), Enerji Üretimi Tesisleri, 380/15kV’luk Trafo Merkezleri ve Enerji Nakil Hatlarına yönelik olarak; bakım onarım ve işletme hizmetleri de sağlamaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Emre Ray Enerji iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

Çalışılabilecek Pozisyonları

Fabrika Yöneticisi/Yönetmeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankara (Polatlı, Sincan)İşe BaşvurKapandı

Elektrik Mühendisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankara (Çankaya) Eskişehir (Seyitgazi)İşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy