Emsal Hukuk Bürosu İş Başvurusu

Emsal Hukuk,Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından olup kısa sürede büyüyerek Türkiye’nin en başarılı bürolarından birisi olmuştur. Büro, gerek uluslararası platformda Türk müvekkillerle, gerekse Türk piyasasındaki uluslararası faaliyet gösteren yabancı müvekkillerle çalışmakta her türlü hukuki hizmeti ifa etmektedir.

Emsal Hukuk, hukuki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Büro, gerekli gördüğü alanlarda başka illerdeki hukuk büroları ve yabancı ülkelerdeki hukuk büroları ile koordineli olarak çalışabilmektedir. Bunun yanında akademik kadrolardan görüş alarak hizmetlerini sunmaktadır.

Türkiye’de tarafların üzerinde serbestçe tasarruf edebildikleri hukuki uyumazlıkların çözümü için mahkemeler dışında alternatif uyuşmazlık çözüm yollarından ” arabuluculuk ” 15 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Uygulaması ise 15 Kasım 2013 tarihinde başlamıştır.

Adalet Bakanlığı, Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın “Güncel Arabulucular Listesi” sayfasında 2861 Numaralı Arabulucu olarak ismimiz yayınlanmıştır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Emsal Hukuk Bürosu iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Emsal Hukuk Bürosu resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy