Erpiliç İş Başvurusu

Dünyanın sayılı piliç üreticileri arasında yer alan Erpiliç, 1969 yılında 200 civcivle üretim sürecine başlamıştır. 1991 ve 1994 yıllarında Er Civciv Şirketi kurulmuş, daha sonra 1995 yılında Eryem olarak yem fabrikası kurulmuştur. Bugün şirketin 2.300 çalışanı, 70 bayisi ve 1.300 üreticisi bulunmaktadır. Şirket sürekli yatırımlarını genişletmekte, her zaman en modern teknolojileri kullanmakta, insana yatırım yaparak kaliteyi ve güvenilirliği öncelemektedir. Helal kesim ürünler piyasaya sunarak hijyen ve İslami usullere riayet etmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Erpiliç iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Erpiliç resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy