Etiya İş Başvurusu

ETIYA, sadece Türkiye’de değil birçok ülkede yapay zeka destekli teknolojik çözümler üreten, uygulamalar geliştiren bir şirkettir. Şirketin dünya genelinde 1000’e yakın çalışanı bulunmaktadır.

ETIYA’dan hizmet alan tüm müşteriler, verilen hizmetlerin hangi aşamada olduğunu takip edebilir ve belli oranda yönetimini üstlenebilir. Buradan hizmet alan tüm kurumlar veri odaklı karar alma sürecini iyi bir hale getirmiş olur.

Kanada, ABD, Türkiye, Hollanda, BAE ve Singapur’da ofisleri bulunan şirketin birçok iş olanağı da bulunmaktadır. Şirket yapmış olduğu işlerde en iyilerden biridir. Burada çalışmaya başlayan kişiler aynı zamanda kendilerini kariyer anlamında geliştirebilecekleri bir ortam elde etmiş olurlar.

Siz de ETIYA’da kariyerinizi geliştirmek ve sizin için uygun olan açık pozisyonlardan birine iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız içerikte anlatılanları uygulamanız yeterli olacaktır.

Resmi Site Üzerinden İş Başvurusunun Yapılışı

Etiya İş Başvurusu

1. Buradan Etiya’nın resmi kariyer sayfasına erişin. Bu sayfada Etiya’da kariyer hakkında bilgilere ve çalışabileceğiniz pozisyonlara erişebileceksiniz.

2. Sayfanın alt kısmına doğru “Open Position” kısmını göreceksiniz. Bu kısmın altında “Choose a title” ve “Please select a location” kısımları yer alacaktır. Choose a title kısmından çalışmak istediğiniz pozisyon adını seçebilir ve Please select a location kısmından da çalışmak istediğini konumu seçebilirsiniz.

3. Açık pozisyonlar, pozisyon adı, çalışılacak konum ve pozisyon açıklamalarına erişebileceğiniz “Detail” butonuyla sıralanır. İlginizi çeken pozisyonla ilgili açıklamaları görmek için o pozisyonun altında bulunan Detail butonuna tıklayın/dokunun.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır? (Aracı Kariyer Sitesi Üzerinden)

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Etiya iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Çözüm Destek Uzmanı (Solution Support Specialist):

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Ankaraİşe Başvur31 Ekim 2021

Senior Technology Support Specialist

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Üsküdar)İşe Başvur12 Nisan 2021

UX/UI Design Team Leader

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Esenler)İşe Başvur09 Nisan 2021

Software Qa (Test) Team

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İzmir(Urla)İşe Başvur09 Nisan 2021

Genel Başvuru

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Esenler)İşe Başvur05 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy