Eüaş İş Başvurusu

2001 yılında kurulmuş olan ve Ankara merkezli olarak çalışmalarını sürdürmekte olan EÜAŞ, Türkiye’nin genel enerji ve ekonomi politikasına uygun bir şekilde kamu kuruluş firmasıdır. Açılımı Elektrik Üretim Anonim Şirketi olan firma, elektrik üretim faaliyetlerinde bulunmakta ve ülkemizde elektrik üretiminin oldukça önemli bir kısmını oluşturmaktadır. An itibariyle halen hizmetlerini sürdürmekte olan firma, ülkemizdeki büyük bir kesimin elektrik ihtiyacını karşılamaktadır.

EÜAŞ İş İlanları

Türkiye içerisinde hizmet veren en büyük holdinglerden bir tanesi olan EÜAŞ, yaklaşık olarak 6052 çalışanı ile alanında hizmet vermekte ve çeşitli çalışmalar ortaya koymaktadır. Giderek gelişmekte olan ve sürekli olarak güncellenen teknik kadrosu ile çalışmalarına devam eden Elektrik Üretim Anonim Şirketi, firma için yeni yüzler aramakta ve çeşitli personel açıklarını doldurmak istemektedir. Çeşitli iş pozisyonlarına sürekli olarak takviye yapmakta olan firma, alanında azimli ve hırslı bireylerle çalışmayı hedeflemektedir.

Nasıl Başvurulur?

Türkiye genelinde Elektrik Üretim Anonim Şirketi için iş başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin ilk olarak firmanın kendi web sitesine Buradan başvurmaları ve marka web sitesi bünyesinde yer alan başvuru formunu doldurmaları oldukça büyük önlem teşkil etmektedir. Site bünyesinde yer alan başvuru formunu doldurmakta olan bireyler, bunun ardından çeşitli personel alım sitelerini de inceleyebilir ve açık iş pozisyonlarına detaylı bir şekilde uluşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy