Flo Mağazaları İş Başvurusu

1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının tartışmasız lideri konumundadır. Doğrudan 9.700’ün üzerinde, dolaylı olarak 30.000’e yakın kişiye istihdam sağlayan FLO Mağazacılık, yılda 55 milyon çift ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir. Mağazaları ile Türkiye’nin hemen her noktasına ulaşan FLO, yurt içinde 500’e yakın mağaza, yurt dışında ise 14 ülkede 80’e yakın mağaza ile hizmet vermektedir. FLO Mağazacılık bünyesinde bulunan çok markalı sneaker konseptli IN Street’in satış noktaları da FLO’nun satış ağını her yıl güçlendirmekte ve yayılımını artırmaktadır. Sonuç olarak, sürekli yeni mağazalar açan FLO Mağazacılık, Türkiye ve yurt dışında yakın coğrafyada 2018 sonu itibariyle 600’e yakın mağazaya sahiptir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Flo Mağazaları İş Başvurusu

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Flo Mağazaları iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir. Ayrıca buradan FLO kariyer sayfasına erişebilirsiniz.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Satış Danışmanı:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Çerkezköyİşe Başvur04 Kasım 2021

Yurt Dışı E-Ticaret Direktörü:

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bağcılar, İstanbulİşe Başvur04 Kasım 2021

Yazılım Destek Uzmanı: İlgili mühendislik bölümlerinden birini bitirmiş ve SQL konusunda bilgi sahibi olan kişiler için uygun bir pozisyondur.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bağcılar, İstanbulİşe BaşvurKapandı

Dijital Pazarlama Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Bağcılar, İstanbulİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy