Ford Otosan İş Başvurusu

Ford Otosan, bir Türk otomotiv şirketidir. 1928 yılında Vehbi Koç, Ankara Ticaret Odası İdare Heyeti Başkanlığı’na seçilmesiyle otomobil ticaretinin başlaması adına Ford markasını kurmuştur. 1951 yılındaysa ilk Ford Otosan Fabrikası hizmet vermeye başlayarak Otosan A.Ş kurulmuştur.

Daha sonraki zaman dilimlerinde pek çok fabrika daha açarak büyüyen Ford Otosan, otomobil, kamyon ve minibüs montajları da yapmaya başlamıştır. Günümüzde Ford Otosan, yaklaşık 12 bin çalışanı, yıllık yaklaşık 18 Milyar TL cirosuyla da sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Ford Otosan İş İlanları

Ford Otosan, her geçen gün yeni başarılar elde etmesi nedeniyle sık sık gündeme gelen bir firma konumundadır. Dolayısıyla pek çok bireyinde sıkı takip ettiği firmalardan biridir.

Geliştirdiği nitelikli çözümler ve milli kaynakları kullanarak yaptığı üretimlerin yanı sıra yüksek kalitede çevre dostu taşıtlar üretmesiyle de pek çok bireyin tercih ettiği firmalar arasındadır. Ford Otosan, yaklaşık 100 yıldır sektöründe başarılı olarak ilerlemeye devam ederken artan ihtiyaç taleplerine de cevap vermek amacıyla bünyesine zaman zaman yeni personeller almaktadır.

Ford Otosan, gerek elemanlarına yurtdışında sunduğu çalışma imkânları gerekse de farklı ülkelerden gelen çalışanlarının harmanlandığı bir çalışma ortamı sunması nedeniyle pek çok sosyal avantaj da sağlamaktadır. Gelişim odaklı, kendine güvenen, ekip çalışmaları ile uyumlu ve yüksek performans gösterecek elemanlarla daha da güçlü bir şirket olacağını vurgulayan Ford Otosan, fırsat eşitliğine dayalı ve etik değerlere saygılı bir firma olması nedeniyle de birçok bireyin çalışmak istediği bir şirkettir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan aracı kariyer sitesinin Ford Otosan iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.
  2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.
  3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin

6. Ford Otosan resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Body Press Manufacturing

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Eskişehirİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy