Fritolay İş Başvurusu

Fritolay, mısır, patates cipsi ve bunlara benzer aperatif yiyeceklerin üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır. PepsiCo’nun yan kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 1930’ların başında The Frito Company ve H. W. Lay Company adlı şirketlerin birlemesiyle kurulmuş, bu iki şirket, 1961 yılında Fritolay adını almışlardır.

1964 yılında ise PepsiCo ile birleşmişlerdir. ABD pazarının yüzde 40’ına hakkim olan şirket, küresel pazarda da yüzde 30 seviyesinde pay sahibidir. Şirketin en bilinen markaları Doritos, Ruffles, Lay’s, Cheetos, Çerezza, Rocco ve 7Days’tir.

Fritolay İş İlanları

Fritolaydünya genelinde 200’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 250 binden fazla çalışanı bulunuyor. 22 farklı marka ile sektörün en geniş portföyünü tüketicilere sunuyor. Türkiye pazarına 1993 yılında giren Fritolay, 2002 yılından bu yana içecek şirketi PepsiCo Beverages ile tüketicilere yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor.

Genel merkezi İstanbul’da bulunan şirketin İzmir, Çorlu, Adana, Kocaeli ve Tarsus’ta da fabrikaları bulunuyor. Yiyecek ve içecek, satış, pazarlama, hizmet, muhasebe departmanlarında personel bulunduruyor. Özellikle işletme, gıda mühendisliği, iktisat ve endüstri mühendisliği bölümleri mezunları arasından tercih yapıyor.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Fritolay iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Fritolay resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy