Galmak Alüminyum İş Başvurusu

Galmak Alüminyum, 1983 yılında kimya ve makine mühendisi iki vizyoner arkadaş tarafından parça eloksal yapan küçük bir işletme olarak kurulmuştur. Firma sahipleri 2000li yıllara kadar Türk alüminyum sektörünün önde gelen kuruluşlarında profesyonel yöneticilik yapmışlardır. 2000 yılına gelindiğinde yılların tecrübesini alüminyum profil imalatına dönüştürme düşüncesi ağır basmış ve 1000 metrik tonluk pres ile üretime başlanmıştır. Bugün Galmak, 1000 tonluk ve 1400 tonluk ekstrüzyon presleri, modern eloksal ve elektrostatik toz boyama tesisi, mekanik işlem parkuru ve kalite odaklı tecrübeli kadrosuyla yıllık 7200 ton alüminyum profil üretme kapasitesine sahiptir.

Galmak Alüminyum, standart profillerin yanı sıra esas olarak müşteriye özel profil imalatında uzmanlaşmıştır.
Üretiminin %20’ sini, öncelikli Batı Avrupa olmak üzere, dünyanın farklı ülkelerine ihraç etmektedir. Ürünleri Türkiye’nin ve dünyanın prestijli firmaları tarafından inşaat, otomotiv, elektrik-elektronik, mobilya, dekorasyon gibi farklı birçok sektörde kullanılmaktadır.

Galmak Alüminyum, kuruluşundan bugüne, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda amaca uygun butik üretimi, çözüm odaklı yaklaşımı, üstün kaliteyi zamanında sunması, danışmanlık, proje ve tasarım hizmetleri ve her zaman sattığı ürünün arkasında olma garantisi ile, güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Galmak Alüminyum iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6.Galmak Alüminyum resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy