Gloria Jeans Coffees İş Başvurusu

Gloria Jean’s Coffees 22 ülkede 620′ nin üzerindeki mağazası ile dünyanın en hızlı büyüyen spesiyal kahve zincirlerinden biridir. Türkiye’ de ki gelişim ve işletimini Reysaş Uluslararası Gıda İşletmeciliği ve Turizm A.Ş. bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Türk insanına dünyadaki en iyi kahve çekirdeklerinden meydana gelmiş ikiyüze yakın içecek çeşidini ve leziz yiyeceklerini fark yaratan bir hizmet kalitesi içerisinde sunmaktadır. Gloria Jean’s Coffees; İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’de ki lokasyonlarında kahvesever kitlesini genişleterek ülkemizin diğer illerinde de büyümesini devam ettirecektir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Gloria Jeans Coffees iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Gloria Jeans Coffees resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy