Gözalan Group İş Başvurusu

Temelleri 1969 yılında Almanya’da atılan Gözalan Group, uzun yıllar yurt dışında çeşitli sektörlerde öncü faaliyetlerde bulunduktan sonra, 1987 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır. 50’nin üzerinde mağazası, 500’e yakın çalışanı bulunan grubumuz, dünyanın önde gelen markalarını ülkemiz insanının kullanımına sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

Gözalan Group yurt içinde ve dışında perakendecilik sektörü başta olmak üzere değişik uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren markaları ve şirketleri bünyesinde toplayan deneyimli ve dinamik bir topluluktur. Grubumuz, teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği iş disiplini ve deneyimin erdemine olan inancı ile başarı grafiğini devamlı yükseltmektedir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda daima en iyi, en doğru ve en uygun olan ürünleri hizmete sunmaktır.

Dünya markalarının Türkiye temsilcisi olan Gözalan Group; “Columbia, Sorel, Mountain Hardwear ve Mustang Jeans” gibi markaları bünyesinde bulundurmaktadır.

2015 yılında Columbia Sportswear tarafından Yılın Distribütörü seçilen ve ödüllendirilen grubumuz, perakende ve mağazacılık sektörünün yanı sıra farklı yatırımlarıyla da dikkat çekmektedir. Edirne merkezinde yer alan 500 yatak kapasiteli kız/erkek öğrenci apartı Alan Suits ve çift dilli eğitim sistemi uygulayan İKA Anaokulu ile farklı ve güçlü alanlarda büyümeye devam etmektedir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Gözalan Group iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Gözalan Group resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Satış Destek Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Avr.)İşe Başvur23 Nisan 2021

Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul(Gaziosmanpaşa)İşe Başvur13 Mayıs 2021

Mağaza Müdürleri

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Türkiye Geneliİşe Başvur26 Nisan 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy