Havaş İş Başvurusu

Çoğunluğunun Türk Hava Yollarının üstlendiği sermaye ile 1958 yılında kurulan Havaş başlangıçta THY olmak üzere tüm hava yolu firmalarına hizmet vermektedir. Bu amaçla kurulan ilk firma olan Havaş gün geçtikçe hizmet kalitesini ve çalışma alanını genişletmektedir. Yer hizmetleri konusunda Türkiye’nin 28 ilinde öncü olan firma yurtdışına da açılmış konumdadır. Letonya ve Suudi Arabistan’da da yer hizmetleri konusunda etkin rol oynamaktadır. 5000 civarında çalışanı bulunan firmanın 500 milyona yakın senelik cirosu bulunmakta ve bu ciro neredeyse her sene artış göstermektedir. Tabi bu da devamında büyümeyi ve yeni personel ihtiyacını doğurmaktadır. Siz de Havaş iş ilanlarının neler olduğunu ve iş başvurusunun nasıl yapılacağını bu içerikten öğrenebilirsiniz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. Buradan Havaş resmi sitesinde yayınlanan online iş başvuru formuna erişin.
  2. “Kişisel Bilgiler” kısmında Ad, Soyadı girin, Cinsiyet, Uyruk ve Medeni hal seçimlerini yapın. Bu sekmedeki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız.
  3. “Kimlik Bilgisi” kısmına Doğum Tarihi, TC kimlik No, varsa SGK No, Vergi No bilgilerini doğru şekilde yazın. Doğum yeri ve kan grubu bilgisini açılan listeden seçin. Kan grubu, SGK No ve Vergi No bilgileri doldurulmak zorunda değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy