Hayat Kimya İş Başvurusu

Ortadoğu, Afrika ve Doğu Avrupa’ya temizlik kağıtları satışı gerçekleştiren firma 1937 senesinde kurulmuştur. Dünyada bebek bezi denildiğinde 5. sırada kendine yer bulan Hayat Kimya bunun yanında ev bakım ürünleri, temizlik ve hijyen ile alakalı ürünlerde de dünyanın sayılı firmaları arasında yer almaktadır.

Bu firmanın çatısı altında birçok alt firma bulunmaktadır. Bingo, Familia, Papia, Evony, Joly, Bebem, Molped, Molfix, Has, Test, Bingo, Focus, Teno gibi firmalar Hayatn Kimya’nın alt firmalarıdır. Toplamda 13 ülkede bu firmanın ürünleri satılmaktadır. Siz de Hayat Kimya çatısı altında çalışmak istiyorsanız personel alımı yapacakları dönemlerde iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Resmi Site Üzerinden İş Başvurusu

Hayat Kimya İş Başvurusu

1. Hayat Kimya iş başvuruları firmanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

2. Resmi kariyer sayfasının alt kısmında bulunan “Yeni Mezun ve Profesyoneller” bölümünün altındaki “Açık Pozisyonlarımız” kısmına dokunun/tıklayın. Açılan kısımdaki bağlantıyı takip ederek açık pozisyonlar sayfasına erişin.

3. Sayfada Keywords kısmına aradığını pozisyon adını yazabilir, Job Language ve Company Name kısmından seçim yapabilirsiniz. Tüm bunlardan sonra mavi renkli “Search Jobs” butonuna tıkayın/dokunun. Karşınıza seçtiğiniz şartlara göre açık pozisyonlar listelenecektir.

Aracı Kariyer Sitesi Üzerinden İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Hayat Kimya iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişebilirsiniz.

2. Listelenen açık pozisyonlardan herhangi birinin üzerine tıklayın/dokunun. Böylece pozisyon açıklamalarını görebileceksiniz.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Global Strategic Purhasing

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Üsküdar ,İstanbulİşe BaşvurKapandı

Global Lojistik Sist. ve Süreç Gelişt. Şefi: Şirketin iştiraklarinin tümüne belirli dönemlerde ziyaret gerçekleştirmeli ve bu ziyaretlerle ilgili rapor hazırlamalısınız. Operasyonel sürecin düzgün bir şekilde devam etmesi için takip etmeli, lokal ekiplerin düzenli bir şekilde çalışmasını sağlamalısınız. Herhangi bir yeni ülkede satış sürecindeki depolama işlemlerinin ve ürünlerin dağıtımının organizasyonunu yapmalısınız.

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeliİşe BaşvurKapandı
Hayat Kimya Global Lojistik Sist. ve Süreç Gelişt. Şefi

Hayat’ı Keşfet Staj Programı 2021

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Mersin, Kocaeli ,İstanbul (Asya)İşe BaşvurKapandı

Ücretlendirme ve Özlük İşleri Yöneticisi

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul (Asya)İşe Başvur 06 Nisan 2021

İdari İşler Uzmanı

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Üsküdar, İstanbulİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy