Hemington İş Başvurusu

Türkiye’nin kısa sürede büyük başarıya ulaşan erkek giyim markası Hemington, 2015 yılının eylül ayında kuruldu. Hızla Türkiye’nin sağlam giyim markası konumuna gelen Hemington ürünlerinde dünyanın en kaliteli ipliklerini kullanılıyor. Dünyaca ünlü merino koyunlarından üretilen yünler, çok ince Giza pamuğu, saf kaşmir ve ipek elyaflar önce İtalya’ya gidiyor, burada ileri teknolojiyle boyanıyor ve Samsun‘daki Hemington fabrikasında trikoya dönüştürülüyor. 

2018 yılı içinde Hemington mağaza sayısını artırıyor. Hemington’ın şu anda toplam beş mağazası bulunuyor. İstanbul’da Akmerkez, Suadiye Bağdat Caddesi, Mall of Istanbul ve Ataköy A-Plus’ta bulunan mağazalara çok yakında Akasya mağazası ekleniyor. Bursa’da ise bir adet Hemington mağazası bulunuyor. Ayrıca online mağazası ile 24 saat içerisinde istenilen her yere  bu eşsiz ürünler ulaşabiliyor. 

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin Hemington iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. Hemington resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy