Hyundai İş Başvurusu

Güney Kore’nin Seul şehrinde 1947 senesinde kurulan Hyundai şu anda otomotiv sektöründe adını duyurmuş olsa da başlangıçta inşaat şirketi olarak kurulmuştur. Chung Ju-Yung isimli kişi tarafından kurulan firma 1967 yılında Hyundai Motor Company adı altında otomotiv şirketini kurmuştur. Kore’nin en büyük firmalarından biri konumuna gelmiş olan Hyundai aynı zamanda dünyada da oldukça bilinen bir firma konumundadır.

Pek çok ülkede küresel üretim merkezi bulunan Hyundai, Türkiye’ye ise 1990 yılında gelmiştir. 1995 yılında ise İzmit’te ki fabrikanın temelleri atılmıştır. Hyundai toplamda 104.731 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Hyundai İş İlanları

Daima yeniliği ve gelişmeyi hedefleyen bu şirket aldığı her yeni eleman ile bir adım daha ilerleyeceğini düşünmektedir. Elemanlarının kişisel gelişimini de eğitimlerle destekleyen bu şirket tüm çalışanların mesleki gelişimini desteklemekte ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmalarına fırsat sağlamaktadır.

Ayrıca bu şirket çalışanlarına özel sağlık sigortası, yemek ve gibi pek çok sosyal hak sunmaktadır. Alınacak yeni personeller için istenen eğitim koşulu ise en az ticaret meslek lisesi mezunu olmaktır. Odak noktası insan olan bu şirketin bir parçası olmak isteyen herkes uygun pozisyondan eleman alımı yapıldığında başvuru yapabilir.

Nasıl Başvurulur?

Bu firmanın bir parçası olmak için iki farklı yol izlenmektedir. Bunlardan ilki uygun pozisyon ilanı yayınlandığında özgeçmişin hazırlanıp yüz yüze başvurunun gerçekleştirilmesidir. İkincisi ise çeşitli eleman sitelerinden takip edilen ilanlara başvuru formu doldurulması yöntemi ile ulaşılmasıdır. Ayrıca ortaya çıkacak eleman eksikliği durumlarda firmanın iletişime geçmesi için firmanın insan kaynakları sayfasındaki iş başvuru formu da doldurabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Bakım Teknisyeni

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeliİşe Başvur12 Nisan 2021

Genel Başvuru

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeliİşe Başvur28 Mart 2021

Long Term University

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
İstanbul, Kocaeliİşe BaşvurKapandı

Assembly

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeliİşe BaşvurKapandı

Employee Relations

Çalışılabilecek KonumlarOnline BaşvuruKapanma Tarihi
Kocaeliİşe BaşvurKapandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy