İlgi Tarım İş Başvurusu

1970 yılında küçük bir atölyede başlayan İLGİ TARIM bugün tarım makineleri sektöründe dünya pazarında adından söz ettirmeye başlamıştır.

Her alanda hızlı teknolojik gelişmenin yaşandığı günümüzde, dünya standartlarına ulaşabilmek için gelişen teknolojiyi yakından takip edip, uygulayan İLGİ TARIM, 2007 yılı içerisinde taşındığı yeni fabrikasında geleneksel yönetim ve üretim anlayışından çağdaş yönetim ve üretim anlayışına doğru emin adımlarla yürümektedir. Bu kapsamda ISO 9000-2001 belgesine sahip olan firmamız sürekli iyileştirme anlayışıyla kalite yolculuğuna devam etmektedir. Makine kullanımında insan emniyetini ön plana çıkartan bir anlayışla üretim yapıyoruz ve tüm ürünlerimizde CE çalışması yapılmıştır.

İLGİ TARIM olarak standart , kaliteli ve rekabet şansı olan üretimin günümüz teknoloji olanaklarını tam kullanarak gerçekleşebileceğinin farkındayız. Bu bilinçle, bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve üretim planlaması(ERP), bilgisayar destekli üretim(CAM) yatırımlarına ağırlık vermiş ve bu konularda uzman yeni çalışanlarını bünyesine katmıştır.Bu anlayışıyla İLGİ TARIM üretim kalitesini dünyada isim yapmış firmalar kalitesine taşımaktadır.

Hedefimiz ;sıfır hatalı, istenilen fonksiyonları tam yerine getiren ,çiftçiyi yarı yolda bırakmayan makinalar üretmektir.

20.000 m2 alan üzerine oturan yeni fabrika, 6500 m2 kapalı alanıyla, sektörün en yeni ve modern tesislerinden birisidir.Mevcut üretim kapasitesi içerisinde ürün yelpazesini çeşitlendirmeye devam etmektedir.

İLGİ TARIM 49 yıllık tecrübesi ile her zaman en kaliteli ve en kullanışlı ekipman üretmeyi, satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlama ilkesini kendine misyon edinmiştir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

1. Buradan aracı kariyer sitesinin İlgi Tarım iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya erişin. Açılan sayfada hiçbir iş ilanı görmüyorsanız bu başvurulabilir açık pozisyonun olmadığı anlamına gelir.

2. Yayınlanan iş ilanlarından sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ilanın üzerine tıklayarak detayları inceleyin.

3. Pozisyon için gerekli olan minimum şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız “Başvur” butonuna basın. Daha önce üyelik yaptıysanız bilgilerinizle giriş yapın. Üye olmadıysanız Facebook ile giriş yapabilir ya da “Hemen Üye Ol!” kısmına tıklayarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

4. Bilgileriniz kısmından Özgeçmiş ve Önyazınızı seçin.

5. Firmanın soruları kısmından Net ücret beklenti aralığınızı seçin.

6. İlgi Tarım resmi kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2024 KariyerNASIL - WordPress Theme by WPEnjoy